Naujovės komforto, energijos taupymo ir saugumo srityse.

Belimo yra pasaulinė rinkos lyderė šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms skirtų pavarų gamyboje bei prekyboje. Pavaros ir vožtuvai sudaro bendrovės pagrindinę veiklą.

 

Belimo misija

Būti rinkos lyderiu yra įsipareigojimas ir motyvacijos šaltinis”.
P. Burkhalter, Pirmininkas

 

Belimo tikslas yra būti patikimu partneriu savo klientams visame pasaulyje, siūlant aukštos kokybės produkciją. Esminis aspektas – rinkos tyrimai bei greitas prisitaikymas prie naujovių.

Belimo svarbiausia įsipareigojimų vykdymas ir patikimumas. Belimo pristato daugiau nei tik produktus. Mes siūlome mūsų klientams naujoviškus, efektyvius ir energiją taupančius sprendimus, ir atneša sėkmę tiek mūsų klientams, tiek mums. Stengiamės suprasti klientų norus bei patenkinti jų poreikius visame pasaulyje. Viskas, ką darome, užtikrina, kad jie pasirinko geriausią.

 

Kompanijos pristatymas

Kompanijos pristatymas

Apdovanojimai

Belimo švenčia 40 metų

 

Belimo pasaulyje

www.belimo.com

 

Belimo parduoda

Testuotą produkciją bei papildomą visapusišką aptarnavimą.
 

5 year warranty Located around the globe Complete product range Tested quality Short delivery times Comprehensive support
5 metų
garantija
Visame
pasaulyje
Didelis
pasirinkimas
Patikrinta
kokybė
Greitas
pristatymas
Visapusiška
parama

Šioje svetainėje naudojami slapukai.
Jeigu svetainę naudojate ir toliau ją naršote, vadinasi, sutinkate naudoti šiuos slapukus. Išsami informacija apie slapukų naudojimą šioje svetainėje pateikta čia.