Garantuotas energijos vartojimo efektyvumas.

Išmanusis šildymo, vėsinimo ir ventiliacijos sistemų krūvio valdymas turi didelį poveikį pastatų energijos vartojimo efektyvumui. Belimo nustato energijos vartojimo efektyvumo sprendimų standartą, apimanti tokius sprendimus kaip mažai energijos naudojančios pavaros, Belimo Energy Valve™ ir rutulinio vožtuvo technologija, užtikrinanti sandarų uždarymą.

ENERGY_1

Pirmaujantis energijos vartojimo efektyvumas.

Belimo sklendžių pavaros ir vožtuvai sunaudoja iki 80 % mažiau energijos. Efektyvumą užtikrina patentuota bešepetėlinio nuolatinės srovės variklio technologija, apimanti dinaminio laikymo jėgos aptikimo funkciją.

Butterfly vožtuvai
ENERGY_2

Pastebimas energijos taupymas

Belimo Energy Valve™ suteikia galimybę nuolat stebėti energijos vartojimą šildymo ir šaldymo sistemose ir užtikrina, kad įrenginys neveiktų su per maža delta T (diferencinės temperatūros) verte. Matuojant, apskaičiuojant ir vizualizuojant svarbius sistemos duomenis, bei teikiant Belimo sistemos veiklos ataskaitas, yra užtikrinamas nuolatinis efektyvus sistemos veikimas visu eksploatacijos metu.

Daugiafunkcinis Belimo Energy Valve™
ENERGY_3

Visapusiškas efektyvumas

Dėl unikalios savaiminio valymo ir sandaraus uždarymo rutulinių vožtuvų technologijos yra išvengiama nepageidaujamo šildymo ir šaldymo konvektoriaus veikimo, todėl žymiai sumažinamas energijos suvartojimas.

Kambarių ir zonų sprendimai

Šioje svetainėje naudojami slapukai.
Jeigu svetainę naudojate ir toliau ją naršote, vadinasi, sutinkate naudoti šiuos slapukus. Išsami informacija apie slapukų naudojimą šioje svetainėje pateikta čia.