Dar didesnį komfortą užtikrinančios inovacijos.

Belimo įrenginiai užtikrina tiksliai valdomą, komfortišką patalpų aplinką, kuri yra būtinas žmonių gerovės ir produktyvumo veiksnys. Belimo jutikliai, kintamojo oro srauto (VAV) technologija ir nuo slėgio nepriklausantys valdymo vožtuvai yra trys pavyzdiniai elementai, turintys didelės įtakos patalpų komfortui.

COMFORT_1

Belimo jutikliai – komforto pagrindas

Belimo siūlo platų asortimentą jutiklių, pasižyminčių dideliu tikslumu ir ilgalaikiu stabilumu, dėl kurio užtikrinamas didesnis patalpų komfortas. Tai turi didelės įtakos žmonių gerovei ir produktyvumui.

Jutiklių gaminių asortimentas
COMFORT_2

Išskirtinis patalpų komfortas.

Dėl kintamojo oro srauto (VAV) pavarų ventiliacijos sistemos visada puikiai subalansuotos, tad užtikrinamas didesnis komfortas, mažesnis triukšmas ir energijos taupymas.

Kambario ir sistemos sprendimai
COMFORT_3

Puikiai subalansuotas patalpų komfortas.

Dėl nuo slėgio nepriklausančių (PI) valdymo vožtuvų hidraulinės sistemos visada puikiai subalansuotos, tad užtikrinamas didesnis komfortas bei taupoma energija.

Daugiafunkcinis Belimo Energy Valve™ Elektroninis slėgio nepriklausomas vožtuvas EPIV Kambarių ir zonų sprendimai

Šioje svetainėje naudojami slapukai.
Jeigu svetainę naudojate ir toliau ją naršote, vadinasi, sutinkate naudoti šiuos slapukus. Išsami informacija apie slapukų naudojimą šioje svetainėje pateikta čia.