Ilgalaikis našumas bei pasaulinės klasės pagalba

Pastatų sistemų veikimui didelės įtakos turi mažas priežiūros poreikis ir geras klientų aptarnavimas. Belimo įrenginiai žinomi dėl savo ilgo naudojimo laiko ir unikalios 5 metų garantijos. Kad būtų pasiektas optimalus pastatų našumas, „Belimo“ inovatyvūs sprendimai gali suteikti tikralaikio stebėjimo ir skaidrumo galimybę.

MAINTENANCE_1

Ramybė

Belimo lauko įrenginiai užtikrina mažai priežiūros reikalaujantį veikimą. Visi gaminiai yra išbandyti ir jiems taikoma unikali 5 metų garantija, dėl kurios naudotojai gali jaustis ramūs ir žinoti pasirinkę geriausią sprendimą.

Visas produktų asortimentas
MAINTENANCE_2

Tikralaikis stebėjimas

Belimo Energy Valve™ jungiamas prie „Belimo Cloud“ ir suteikia galimybę nuolat stebėti energijos vartojimą. Automatinių energijos ataskaitų funkcija analizuoja tendencijų, energijos ir našumo duomenis.

Daugiafunkcinis Belimo Energy Valve™
MAINTENANCE_3

Pasaulinės klasės aptarnavimas ir pagalba

Belimo siūlo išplėstines klientų aptarnavimo ir pagalbos paslaugas visą gaminio naudojimo laiką. Mūsų aukštos kokybės aptarnavimo paslaugos žinomos dėl greitos ir efektyvios pagalbos klientams, nesvarbu, ar ji būtų teikiama nuotoliniu būdu, ar kliento buvimo vietoje.

Belimo – Namuose daugiau nei 80 šalių

Šioje svetainėje naudojami slapukai.
Jeigu svetainę naudojate ir toliau ją naršote, vadinasi, sutinkate naudoti šiuos slapukus. Išsami informacija apie slapukų naudojimą šioje svetainėje pateikta čia.