Lengvai integruojama.
Naujasis Belimo jutiklių asortimentas.

Belimo, pasaulinė rinkos lyderė šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų (ŠVOK) pavarų ir valdymo vožtuvų kūrimo ir gamybos srityje, pradeda gamybos ir inovatyvių sprendimų veiklą naujoje ŠVOK srityje, pradedama gaminti naują produktų grupę – naujovišką jutiklių asortimentą.

Belimo jutikliai suprojektuoti taip, kad užtikrintų aukščiausią kokybę ir patikimumą, paprastą montavimą ir sklandų suderinamumą su visomis pagrindinėmis pastatų automatikos ir valdymo sistemomis (BACS). Kaip plataus asortimento įrenginių sprendimų tiekėjas, siūlome asortimentą, kuriame yra temperatūros, drėgmės, slėgio, CO2 ir lakiųjų organinių junginių (VOC) jutikliai laukui, vamdžiams ir ortakiams. Belimo jutikliai yra paremti pirmos klasės aptarnavimu ir palaikymu.

 

Brošiūra: Belimo jutikliai – komforto pagrindas.

Vaizdo įrašas: Naujasis Belimo jutiklių asortimentas

Vaizdo įrašas: Jutiklio montavimas – 22DT.. Jutiklių asortimentas

Sensors-home

Belimo Šiluminės energijos skaitiklis™ (TEM)
Atsiskaitymas už energiją tapo lengvesnis nei bet kada.

Sertifikuoti Belimo šilumos energijos skaitikliai atitinka EN 1434 reikalavimus ir turi tipo patvirtinimą pagal Europos matavimo priemonių direktyvą 2014/32 / ES (MID). Jie pateikia patvirtintus duomenis sąskaitų faktūrų išrašymo tikslais, kurie gali būti naudojami tiesioginiam naudotojų atsiskaitymui. Mūsų šiluminės energijos skaitikliai taip pat turi modelį be MID / EN 1434 patvirtinimo. Jie gali patikimai išmatuoti energiją, net jei vandenyje yra glikolio. Jie automatiškai ir nuolat matuoja glikolio kiekį skystyje, kompensuoja jį ir tai darydami užtikrina patikimą ultragarsinį srauto matavimą. Dėl to tiksliai nustatoma šiluminė energija. Belimo šilumos energijos skaitikliai ™ yra suprojektuoti kaip daugiafunkciniai prietaisai, t. y. jie gali būti naudojami kaip šilumos skaitikliai, šalčio skaitikliai arba kombinuoti šilumos / šalčio skaitikliai. Jie taip pat gali būti montuojami tiek į grįžtamąjį srautą, tiek į tiekimo srautą sistemoje. Montavimo ir pajungimo vieta prie vožtuvo pateikiama sąrankos metu naudojant išmanųjį telefoną ir „Belimo Assistant“ programą arba naudojant nešiojamąjį kompiuterį ir įmontuotą interneto serverį.

 

Brošiūra: Belimo Energy Valve™ and Belimo Thermal Energy Meter™

TEM-home

Belimo Energiniai vožtuvai™ su TEM
Sujungia tai, kas turi būti kartu.

Sertifikuoti Belimo Šiluminės Energijos skaitiklai™ ir patobulinti Belimo Energiniai vožtuvai™ leidžia aiškiai ir suprantamai valdyti šiluminę energiją. Šių prietaisų dėka yra sujungiamos dvi funkcijos: “energijos kontrolė” ir”sertifikuotas energijos matavimas kartu su sertifikuotais apskaitos rodmenimis sąskaitų išrašymui. Tiksliai išmatuokite ir stebėkite šilumos srautus ir energijos sąnaudas šildymo ir aušinimo sistemose, naudodami IoT pagrįstą sąnaudų apskaitą naudodami vieną įrenginį. Naujieji MID sertifikuoti šiluminės energijos skaitikliai užtikrina aukštą tikslumą ir patikimumą, leidžiantį lengvai ir efektyviai pateikti apskaitos rodmenis. Bet patikimai matuoti yra tik pradžia. Belimo Energiniai vožtuvai™ efektyviai valdo šilumos srautą ir optimizuoja energijos tiekimą vartotojui. Šiuo svarbiu deriniu Belimo žengia į naują integruotą šilumos energijos valdymo erą ir sujungia tai, kas kas turi būti kartu.

 

Brošiūra: Belimo Energy Valve™ and Belimo Thermal Energy Meter™

EV4-home

Šioje svetainėje naudojami slapukai.
Jeigu svetainę naudojate ir toliau ją naršote, vadinasi, sutinkate naudoti šiuos slapukus. Išsami informacija apie slapukų naudojimą šioje svetainėje pateikta čia.