09-Air-Without-standard

Standartinės pavaros

Belimo siūlo platų produktų asortimentą nuo pagrindinių pavarų, kurių ilgas tarnavimo laikas ir mažos energijos sąnaudos, iki universalių komponentų bei priedų, tinkančių skirtingiems dydžiams. Ši koncepcija sutaupo laiko ir optimizuoja kaštus.

Technical Details
Skrajutė: Pavaros su terminalo jungtim
09-Air-Without-fast

Greitaeigės pavaros

Nesvarbu, šildymo ir šaldymo, ventiliacijos, ištraukimo arba VAV sistemoms – labai greitai veikiančios BELIMO pavaros atidaro ir uždaro oro sklendes, taip pat greitai ir beveik tyliai, kaip ir vožtuvus. Tai nedelsiant užtikrina šviežią orą gamybos patalpose, laboratorijose ir kitose srityse. Tvirti varikliai, pavarų dėžės ir korpusai garantuoja ilgesnį tarnavimo laiką – net nepalankiomis sąlygomis. Automatiškai nutraukus elektros tiekimą, pavara sustoja, sumažindama energijos sąnaudas iki minimumo.

Technical Details
Skrajutė: Greitaeigės pavaros
09-Air-Without-linear

Linijinės pavaros

Tiesinės Belimo pavaros nustato naujus standartus: unikalios savo klasėje jos stumia ir traukia iki 300 mm, jei reikia, iki milimetro – be kitų pagalbinių įrenginių. Tai supaprastina instaliavimą bei sumažina biudžetą.

Technical Details

Šioje svetainėje naudojami slapukai.
Jeigu svetainę naudojate ir toliau ją naršote, vadinasi, sutinkate naudoti šiuos slapukus. Išsami informacija apie slapukų naudojimą šioje svetainėje pateikta čia.