10-Air-With-mech

Sklendžių pavaros su mechanine avarine funkcija

Pavaros su grąžinimo spyruokle nuo 2 iki 30 Nm sukimo momento. Visos su ta pačia instaliavimo ir montavimo koncepcija! Pavaros viduje yra dvi suvirintos ultragarsu vidutinio dydžio metalinės plokštės, sutvirtintos plieno lakštų ir tuščiavidurių ramsčių, kurios suteikia sandarumą ir stabilumą. Dingus elektros įtampai, pavaros arba vožtuvai su pavaromis yra automatiškai grąžinami į iš anksto nustatytą avarinę padėtį. Tai reiškia, kad sistemos yra patikimai apsaugotos nuo padarinių dėl užšalimo, vandens ir garų.

Technical Details
Skrajutė: Naujos pavaros su spyruokle NF/SF - saugu, stipru, patikima. Skrajutė: Nauja pavara su spyruokle EF - galingiausia tokio pobūdžio pavara.
10-Air-With-elec

Pavaros su elektronine avarine funkcija

Unikalios rotacinės, greitaeigės ir linijinės pavaros su “kontroliuojamo išjungimo” funkcija atveria naujas galimybes sistemų apsaugoje. Belimo patentuotas SuperCap valdymas užtikrina saugumą. Tai leidžia įrenginiui avariniu atveju atitinkamai įveikti trumpus, iki 10 s, įtampos trikdžius. Esant ilgesniems įtampos trikdžiams pavara ar vožtuvas yra perkeliami į iš anksto nustatytą avarinę padėtį. Tai reiškia , kad galima išvengti nereikalingų veiklos trukdžių bei užtikrinti sumažinti nepatogumus.

Technical Details
Skrajutė: Naujos SUPERCAP pavaros. Didesnė apsauga dėl «kontroliuojamo išjungimo» funkcijos

Šioje svetainėje naudojami slapukai.
Jeigu svetainę naudojate ir toliau ją naršote, vadinasi, sutinkate naudoti šiuos slapukus. Išsami informacija apie slapukų naudojimą šioje svetainėje pateikta čia.