Patalpų ir sistemų sprendimai:
Užtikrinant individualų komfortą ir taupant energiją.

Naudojami įstaigose, viešose patalpose, gamybos salėse, komercinių patalpų ar jautriose veiklos srityse, tūrinio srauto reguliatoriai, pavaros ir jutikliai užtikrina optimalų patalpos klimatą, tuo pačiu suvartodama minimalų energijos kiekį. Jie gali būti naudojami kaip VAV-Compct arba VAV-Universal prietaisai. Specialūs, kompaktiški VAV valdymo blokai yra prieinami ir naudojami patalpų ventiliacijai. Eu.bac- sertifikuoti patalpų valdikliai ir ventiliatorius optimizavimo sistemos sprendimai užtikrinti komforto lygį ir sumažinti energijos suvartojimą.

Belimo VAV-Compact NFC. Tai žingsnis į priekį.

Apsaugos sistemų sprendimai:
Gyvenimo ir materialinių vertybių apsauga nuo gaisro ir dūmų.

Kilęs gaisras pastate sukelia didelę grėsmę žmonėms ir materialinėms vertybėms. Efektyvus apsauga nuo gaisro padeda laiku apsaugoti gyvybes nuo pavojaus, padeda sumažinti turtinę žalą ir užtikrina nuolatinį veikimą. Geriausią apsaugą nuo gaisro ir dūmų plitimo per ortakius užtikrina motorizuotų automatinių priešgaisrinių sklendžių montavimas ortakiuose. Dūmų ištraukimo sistemos su motorizuota dūmų ištraukimo sklende, užtikrina saugų išsigelbėjimą.

Belimo: Naujos nuo ugnies ir dūmų priešgaisrinės pavaros BFL ir BFN.

Šioje svetainėje naudojami slapukai.
Jeigu svetainę naudojate ir toliau ją naršote, vadinasi, sutinkate naudoti šiuos slapukus. Išsami informacija apie slapukų naudojimą šioje svetainėje pateikta čia.